Моя кімната (твір-опис), - 5 клас - Твори з розвитку мовлення і на вільні теми - Каталог статей - Записник сучасного учня-твори, реферати, ЗНО,шпаргалки.


Головна » Статті » Твори з розвитку мовлення і на вільні теми » 5 клас

Моя кімната (твір-опис),

 

Моя кімната (твір-опис),

Узагалі моя кімната не зовсім особисто моя, тому що в ній стоїть телевізор. А телепередачі дивляться й батьки. Але у всьому іншому хазяїн тут я. Тут знаходять­ся мій письмовий стіл, книжкова шафа і книжкові полиці, диван, на якому я сплю, невеликий столик-тумбочка, де зберігаються мої ігри. Поруч — велике крі­сло, забравшись у яке з ногами, я люблю читати. А головне — в моїй кімнаті є куточок, де стоїть магнітофон і висять на стіні дві карти, різні таблички й цікаві мені картинки. Хочу пояснити, що це за таблички. Я їх давно колекціоную. На­приклад, є такі: «Без стуку не заходити», «Ідучи — гасіть світло», «У нас не па­лять», «Дотримуйтеся тиші» тощо. Висять вони просто так, без системи. Я знахо­див їх на різних розвалях, деякі мені дарували. Мама час від часу погрожує, що викине, але мені вони подобаються.

Одна з двох карт — це карта нашої області. Я люблю іноді відшукувати на ній селища, річки, про які щось почув, відзначати місця, де вже побував.

Я дуже люблю свою кімнату і, коли їду куди-небудь, незабаром починаю за нею нудьгувати. В ній улітку завжди прохолодно, тому що у вікна заглядають два вели­чезних каштани, а взимку тепло й затишно завдяки гарячій стінці каміна.

Категорія: 5 клас | Додав: uthitel (06.05.2011)
Переглядів: 4111 | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]